Silmek İstediğinize Eminmisiniz ?

Eminseniz Lütfen Evet'e Basın.

Sadece tabletlemeden daha fazlası için DC Granüller

Dr. Paul Lohmann® üretim tesisi ürün yelpazesine ait DC granüller, çok sayıda uygulamada yarar sağlayan Kalsiyum, Magnezyum, Demir ve Çinko Tuzlarını içermektedir. 

Granülasyon prosesi, ince veya kaba toz formunu, iyi sıkıştırma özelliklerinin yanı sıra düzenli şekil, uygun akış özelliğine sahip fiziksel olarak güçlü ve daha büyük granüllere dönüştürerek parçacık ölçüsünü büyültmektedir. 

Granüller, tozlara sıvı bir çözelti (su ile veya bağlayıcı olmayan ajanla) eklemek suretiyle şekillendirilmektedir. İlave edilen sıvılar, toz parçacıklarını, kapiler ve viskoz kuvvetlerinin bir kombinasyonu aracılığıyla birbirlerine bağlamaktadır. Daha kalıcı olan bağlar, sonraki kurutma işlemi esnasından şekil almaktadır. Üretim hattındaki bağlayıcı ajanlar maltodekstrin, nişasta, PVP, sitrik asit ve arap zamkıdır. Üretim noktasından bakılacak olursa, DC (doğrudan sıkıştırılabilir) dereceleri mükemmel tabletleme özellikleri göstermektedir. Bunun haricinde ham materyaller genellikle toz formunda olduklarından, ürün kaybı dâhil akıcılık ve toz formasyonu üretim hattında önemli zorluklar çıkarmaktadır. 

Granüle edilmiş DC dereceleri, fiziksel modifikasyondan dolayı tabletleme süreci esnasında zorlukları gidermektedir. Tablet üreticileri, bir tablet formülasyonunun sıkıştırılabilirliğini ve akışkanlığını geliştirmek için genellikle tabletleme sürecinden önce parçacıkların yaş granülasyonunu kullanırlar. Tabletleme süreci için doğrudan sıkıştırılabilir granüle edilmiş Minerallerin kullanımı, bir tesis içi granülasyon süreci ihtiyacını ortadan kaldırmakta ve üretim kapasitesi ve maliyet açısından büyük avantajlar sağlamaktadır. 

DC granüllerimiz mükemmel işleme özelliklerine sahiptir ve aşağıdaki dozaj formlarında önerilmektedir:

◊ Tabletler
◊ Çiğneme tabletleri
◊ Sakızlar 
◊ Efervesan tabletler
◊ Kaplanmış tabletler
◊ Tek dozluk paketler
◊ Kapsüller

Mineral Tuzların kimyasal ve fiziksel modifikasyonlarındaki uzmanlığımız ve müşteri-odaklı kurumsal felsefemiz ile biz, düşüncelerinizi gerçeğe dönüştüren ideal iş ortağınız konumundayız. Daha ayrıntılı bilgi edinmek istiyorsanız veya ilave sorularınız var ise lütfen lokal temsilcimizle temasa geçin.

Dr. Paul Lohmann GmbH & Co. KgaA 
Hauptstrasse 2
31860 Emmerthal/Germany
sales@lohmann4minerals.com 
www.lohmann4minerals.com

Lokal temsilci:
ATS Advanced Technology Supplies
T: +90 212 287 32 50
ats@atstr.com
www.atskimya.com

ATS Advanced
Tecnology Supplies

Advanced

Hızla gelişen teknoloji ve doğru bilginin şekillendirdiği sektörde öncü olabilmek, üretimimizi bu iki çizgiye paralel olarak geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Technology

Gelişmiş teknolojileri takip ediyor, A kalite kimya için gerekli tüm güncel donanımlarını bünyemize katıyoruz.

Supplies

Sektörün devamlı gelişen, gereksinimleri değişen tüm ihtiyaçlarında isteği karşılamak adına "bilgi üretimini" destekliyor ve sürekli yenilenerek ilerleme prensibini savunuyoruz.

E-BÜLTEN

Posta listemize abone olarak, bizden gelen son haberler ile yeniliklerden haberdar olacak ve her zaman güncel kalacaksınız.

© 2019 Tüm hakları saklıdır. Ats Kimya | Design by:Ritim Ajans