Honeywell Riedel-de Haen
Honeywell olarak birçok sanayiye yüksek kalitede uygulama destegi saglamaya önem veriyoruz. Bu uygulamalar ; izolasyon,metal finishing, kisisel bakim,besleme,endüstriyel katalizörler ve elektronik materyeller.
Daha fazla bilgi için lütfen www.riedeldehaen.deweb sitesine tıklayınız.
NK Ingredients Pte Ltd.
lanolin ve türevleri alanında dünyanın en geniş, en modern, entegre üretimini gerçekleştirmektedir.
Daha fazla bilgi için lütfen www.nkingredients.com web sitesini tıklayınız.
Norit
Norit dünyanın en büyük aktif karbon ve bununla ilişkili hizmetler üreticisidir. 80 yıldan fazla deneyimiyle Norit, 150'den fazla farklı tipte aktif karbon üretebilmekte ve bu ürünlerin her çeşit uygulamada en çok çeşit, tam uyum ve en iyi performansı sunabilmesini sağlamaktadır. Norit ayrıca aktif karbon reaktivasyonu, karbon değiştirme servisleri, granül ve toz karbon sistemleri ve ekipmanlarıda sunmaktadır.
Daha fazla bilgi için www.norit.com web sitesini tıklayınız.

Italmatch
Su doganin en kiymetli kaynaklarindan biridir, endüstriyel ve domestik kullanimlar için giderek daha kaliteli olmasi talep edilmektedir. Italmatch firmasinin Dequest Isletme Birimi, su üretimi ile ilgili olan endüstriler ve su prosesleri ile ilgili ve suyun kritik rol oynadigi uygulamalarda endüstrilerin ihtiyaclarini benzersiz özel katkilari ile karsilamaktadir.
Daha fazla bilgi için lütfen www.dequest.com web sitesini tıklayınız.
Saint-Gobain Performance Plastics
Çeşitli sanayilere çok geniş ürün yelpazesi ve Tygon® Flexible Tubing. gibi tanınan markaları ile hizmet vermektedir.
Daha fazla bilgi için www.tygon.com web sitesini tıklayınız.
MECS
Sülfürik asit ve ilgili yüksek performans teknolojilerinde dünya lideridir. Bu özel teknolojiler, korozyona dayanıklı yüksek performanslı metaller ve asit tesisleri ekipmanları, ısı kazanım sistemleri,damla tutucular ve katalizörler den oluşmaktadır.
Daha fazla bilgi için lütfen www.mecsglobal.com web sitesini tıklayınız.
Contec
Contec, dünya genelinde kritik çalışmalarda kullanılmakta olan nbc kirlilik kontrolü ürünlerinin lider üreticisidir. Contec ,steril alan temizlik bezleri ve malzemeleri dünya genelindebiomedical,medical,farma,mikroelektronik,optic,depolama,otomotiv gibi kritik alanlarda kullanılmaktadır.
Daha fazla bilgi için lütfen
www.contecinc.com web sitesini tıklayınız.
Impact colors
Impact Colors'ta misyonumuz sıra dışı spektrumdaki Renk Efekt pigmentlerini, Görsel Çözümleri ve Pazar trendlerini dünya çapında kozmetik ve kişisel bakım marketine sunmaktır.
Daha fazla bilgi için lütfen www.impactcolorsinc.com web sitesini tıklayınız.
Bo Kwang Chemical Co. Ltd.
Bo Kwang Chemical Co. Ltd. makyaj, cilt bakım ve güneş bakım ürünlerinde kullanılan kaplı ham maddelerin üretimindeki uzmanlığıyla organik ya da inorganik kaplı dolguları, özel ürünleri ve pigmentleri müşterilerin hizmetine sunmaktadır.
Daha fazla bilgi için lütfen www.bokwangcorp.com web sitesini tıklayınız.
Creafill
CreaFill Fibers dünyanın en büyük bitkisel lif tedarikçileri arasındadır. Üretimlerini tamamen Amerika'da yapan şirket; Selüloz, Buğday ve Bambu lifleri ile gıda sanayiinde çok geniş bir müşteri portföyüne sahiptir. Ürünleri tamamen doğal ve saf olarak üretilmektedir. Dünya Helal Konseyinden alınmış helal belgesi bulunmaktadır.
Daha fazla bilgi için lütfen www.creafill.com web sitesini tıklayınız.
Herbarom Laboratoire
Herbarom klasik ve organik bitki ekstrelerinin ve esansiyel yağların üretisi olarak kozmetik aplikasyonlara yönelik doğal içerikler sunmaktadır.
Daha fazla bilgi için www.herbarom-laboratoire.com web sitesini tıklayınız.

Fragrance Resources
Fragrance Resources 25 yıllık deneyime sahip uluslararası bir kuruluştur. Esans üretimine yaratıcı, yeniliklere açık ve ekibimizden aldığımız ilhamla yaklaşmaktayız. Tutkumuz başarılı esansları, konseptleri ve teknolojileri müşterilerimizle birlikte sürekli geliştirmektir.
Daha fazla bilgi için www.fragranceresources.com web sitesini tıklayınız.

Cosphatec
Cosphatec kozmetik hammadde üretim ve satışında lider bir Alman kuruluşudur. Doğal kozmetik sektörüne yönelik alternatif koruyucular kuruluş yılımız olan 2005'ten beri odak noktamız olmuştur.
Daha fazla bilgi için www.cosphatec.de web sitesini tıklayınız.

Brasca
Brasca 60 yılı aşkın süredir çeşitli endüstriyel sektörlere yönelik özel ürünlerin üretimini gerçekleştiren bir İtalyan kuruluşudur . Kozmetik sektörüne doğal ve sentetik wakslar, doğal meyve suları, karbomerler ve zeytinyağı türevlerini sunmaktayız.
Daha fazla bilgi için www.brasca.it web sitesini tıklayınız.

DSM
DSM Nutritional Products gıda ve ilaç sektörüne yönelik vitaminler, karotenler, uzun-zincirli doymamış yağ asitleri, nutrasötikler ve premiksler konusunda dünyanın en önde gelen tedarikçilerindendir. Bu ürünler gerek hammadde olarak gerekse müşterinin ihtiyacına göre müşteriye özel premiksler şeklinde pazara sunulmaktadır. Ayrıca DSM Nutritional Products emniyet ve kalite güvence sistemleriyle size özel formulasyonlar oluşturma imkanına sahip tek entegre premiks, vitamin ve nutrasötik üreticisidir.
Daha fazla bilgi için www.dsm.com web sitesini tıklayınız.

Zenpure
Zenpure Corporation pek çok farklı sektör için filtrasyon ve saflaştırma ürünleri ile nitelikli membran ekipmanları geliştirme ve üretiminde uzmanlaşmıştır. Zenpure, filtrasyon membranı ve medya kombinasyonları için küresel portföyü esas alarak, her ebat, bağlantı tipi ve uygulama için filtreler ve membran ekipmanları üretmektedir.
Daha fazla bilgi için www.zenpure.com web sitesini tıklayınız.

CPC
Hortum Bağlantıları, Kaplinler ve Sıvı Elleçleme Çözümleri

Colder Products Company (CPC), ilaç, yaşam bilimleri, nitelikli endüstriyel ve kimyasal elleçleme pazarlarına yönelik hızlı ve kolay bağlantı ekipmanları ve hortum bağlantıları konusunda lider bir tedarikçidir. Colder’ın geniş bir yelpazede kullanım alanı bulan yenilikçi bağlantı teknolojileri, esnek hortumların hızlı ve emniyetli bir şekilde bağlanmasına ve açılmasına olanak sağlar. CPC, sıvı elleçlemeyi kolay ve emniyetli hale getiren; yenilikçi ve yüksek kalitede ürünler geliştirerek insan hayatını iyileştirmeyi hedeflemektedir.
Daha fazla bilgi için www.colder.com web sitesini tıklayınız.