Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

KVK KANUNU

İnsan Kaynakları

Çalışanlarımızın vizyonlarını geliştirmelerine, kişisel ve mesleki becerilerinin güçlendirmelerine fırsat vererek,  çalışan yetkinliklerinin şirket stratejik hedeflerine uygun hale getirilmesini amaçlarız. 

CV:
Dosya Ekle

* Dosyalarınızı word ve pdf formatlarında ekleyerek gönderebilirsiniz.

AR&GE

Bir ülkenin gelişmişlik seviyesinin kimya alanındaki konumu ile doğru orantılı olması, kimya sektörüne özellikle Ar-Ge ve inovasyon alanında ciddi yatırımlar yapılması gerekliliğini beraberinde getirmektedir. ATS Kimya, yenilikçi vizyonu ve sektöre öncülük eden yaklaşımlarıyla Ar-Ge yatırımları ile rekabet gücünü artıran bir kurum olmuştur.

 

Kalite ve Çevre Politikası

Hizmetlerimizi gerçekleştirirken ilgili tüm sektörel, ulusal ve uluslararası uygulanabilir şartları yerine getirerek, uygunluk yükümlülüklerine hassas bir şekilde uyum göstererek ve çevre yönetim sisteminin sürekli iyileştirilmesi ile çevre performansını arttırmak,

İnsan odaklı bir yaklaşımla, tüm çalışanlarımızın becerilerini tanımak, onları planlı eğitim faaliyetleri ile geliştirmek ve sorumluluklarını yerine getirmeleri için gereken kaynakları çalışanlara sağlamak,

Entegre yönetim sistemlerinin sürdürülebilirliğinin sağlanması için gerekli kaynakları temin etmek,

Ürün portföyümüzde yeni, teknolojik, insan güvenliğine uygun, üretilmiş çevre dostu hammaddelere yer vermek,

Süreçlerimizin tamamında sürdürülebilir kaynak kullanımı ile iklim değişikliğini göz önüne alarak biyoçeşitliliği ve ekosistemi korumak,

ATS KİMYA ailesi olarak; faaliyetlerimizin her aşamasında ekip çalışması içinde,  bilgiyi paylaşarak, işimizi ve süreçlerimizi sürekli geliştirerek ortaklarımıza, topluma ve üreticilere katma değer yaratmak ana prensibimizdir.

Biz Kimiz?

ATS KİMYA 1925 senesinde kurulan grup şirketin bir parçasıdır ve 1987 den bu yana aktif olarak, fonksiyonel katkı maddelerinde Türkiye pazarında hizmet vermektedir.

Pazara daha kaliteli hizmet verebilmek için katma değer üreten, özellikli hammadde ve fonksiyonel katkı maddeleri dağıtımı konusunda uzun yıllar altyapı ve tedarik çalışmaları yapmıştır. Tecrübeyi önceleyen ATS sektör pazarına yem katkıları, gıda ve gıda takviyesi, kozmetik ve ev temizlik ürünleri, ilaç ve kimya endüstrilerinde kullanılan hammaddeler,  yardımcıları ve proses ekipmanları konusunda çok çeşitli ve kaliteli ürünler sunarak ve çözümler üreterek liderliğini korumasını başarmıştır.

Her biri kendi alanında uzman olan farklı sektörler ve bölümlerinden sorumlu profesyonel ve uzman kadrolar ile hizmet veren ATS stok ürünlerini doğrudan satış ve dağıtım pazarlama yöntemleriyle müşterilerine ulaştırır. Sektör hareketlerine hâkim, teknik altyapıya sahip ve uzmanlık bilgisi en üst düzeydedir. Uluslararası güçlü bağlantıları olan firma, hem yurtiçinden hem de yurtdışından gelen taleplere güçlü bir şekilde yanıt vermektedir. Kadrosu, müşteri memnuniyeti ve hizmet kalitesini yükseltme konusunda istekli, Ar-Ge, üretim, kalite kontrol ve satın alma gibi tüm süreçlerde, ulusal ve uluslararası düzlemde sürekli güncelliğini koruyan profesyonel bir ilişki düzeyine sahiptir.

Dağıtım faaliyetlerinin hemen hemen tamamı uzmanlık gerektiren özellikli alanlara yöneliktir. ATS istikrarlı bir şekilde büyümekte ve bu büyümeyi sürdürülebilir hale getirmek için de yeni altyapı ve yönetim yatırımları yapmaktadır. Dağıtım ve servis hizmetlerinin Türkiye’nin en uzak noktalarına kadar ulaşıyor olması, küçük firmalara bile katma değer oluşturmaktadır.

Faaliyetlerinin kilit noktasının “marka sadakati” olduğunu kabul eder, ürün yelpazesine, sunduğu hizmetlere ve ekibine son derece güvenir, uzun vadeli işbirliğine önem verir, tedarikçiler ile tam şeffaflığa inanır.

Birikimlerimiz bizi geleceğe daha emin adımlarla yürütüyor, bu yürüyüşte çözüm ortağı olduğumuz müşterilerimize katma değer sağlayan özel ürünler ve kaliteli hizmet sunmaktan onur duyuyoruz. ATS ailesi kendisini sürekli yenileyen ve geliştiren bir anlayışla hareket etmekte ve kesintisiz müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Toplam kalite yönetimini önemseyen ATS gelecek dönemlerde de sizlere yeni ve güncel hizmetler sunmaya devam edecektir.

ATS sizlerle çalışmak için çok isteklidir ve ziyaret talebinize her zaman açıktır.

Sağlıcakla kalın…

Emel BABACAN

Genel Müdür

 

ATS Advanced
Tecnology Supplies

Advanced

Hızla gelişen teknoloji ve doğru bilginin şekillendirdiği sektörde öncü olabilmek, üretimimizi bu iki çizgiye paralel olarak geliştirmek için sürekli çalışıyoruz.

Technology

Gelişmiş teknolojileri takip ediyor, A kalite kimya için gerekli tüm güncel donanımlarını bünyemize katıyoruz.

Supplies

Sektörün devamlı gelişen, gereksinimleri değişen tüm ihtiyaçlarında isteği karşılamak adına "bilgi üretimini" destekliyor ve sürekli yenilenerek ilerleme prensibini savunuyoruz.

E-BÜLTEN

Posta listemize abone olarak, bizden gelen son haberler ile yeniliklerden haberdar olacak ve her zaman güncel kalacaksınız.

© 2019 Tüm hakları saklıdır. Ats Kimya | Design by:Ritim Ajans